Liv Ullmann

Liv Johanne Ullmann

8,4
2 550 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liv Ullmann

Niezwykle piękna i kobieca aktorka, znakomita w filmach Bergmana choć jego filmy były strasznie nudne. 10/10

PsychoFanatyk

nudne?
to chyba nie zrozumiałeś jego filmów. one nie sa nudne, tylko trudne! jego filmy to ekshibicjonizm ludzkiej psychiki. Rozumiem, ze zderzenie z takim filmem może boleć, ze taki film może byc niezrozumiały. Nie mów, ze jego filmy to nuda bo to klasyki kina i kto wie, czy on nie robił najlepszych filmów jakie kiedykolwiek nakrecono, psychologiczno-filozoficznych oczywiscie. Nie rozumiem tez dlaczego podobała cie sie Ullmann skoro grała w nudnych filmach. Przeczysz samemu sobie trochę.

Lady_Rita

Może powiem tak: nie lubię filmów Bergmana, ale nie mówię że są złe. po prostu mnie nudzą, chociaż wiem że Bergman podejmował ważne tematy ludzkiej egzystencji i chwała mu za to, to jednak brak dynamizmu i trudny przekaz zniechęcają mnie do jego obrazów. Natomiast jedna rzecz która mnie w jego filmach nieustannie fascynuje to wysoki poziom aktorstwa (nie tylko Liv Ullmann).

użytkownik usunięty
PsychoFanatyk

To po czym wnosisz, że nie są złe skoro cie nudzą?

PsychoFanatyk

Liv Ullmann, piekna i niezwykle utalentowana osobowosc, a filmy Bergmana ? no coz, nie kazdy ma to szczescie zrozumiec jego arcydziela. Ja zaluje, ze nie obejrzalam jeszcze calego dorobku -

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones