PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104700}

Bracia Lwie Serce

Bröderna Lejonhjärta
6,5 342
oceny
6,5 10 1 342
Bracia Lwie Serce
powrót do forum filmu Bracia Lwie Serce

Wprawdzie w wersji oryginalnej, ale czym jest bariera językowa dla kogoś kto tylem razy czytał książkę??? 'Bracia Lwie serce' to książka mojego dzieciństwa, ale i będąc już nico starsza także sięgałam po nią wielokrotnie - tak jest do dziś :-)
Filmik jest naprawdę super!!! Mam nadzieję, że polska TV go kiedyś nada :-)

Perlinka

Mi jednak nie udało sie oglądnąć filmu ale rownież podoba mi się ta opowieść. Przeczytałam ją nie dawno; jakiś miesiąc temu. Szkoda że nie odkryłam jej wcześniej (13lat). Myślę jednak, że za nie długo go pokażą w TV. Tak sadze. Szczególnie na wakacje.

Afra

Hej - filmik jest już do kupienia po polsku (DVD) - naprawdę polecam; jeśli książka Ci siępodobała, to filmik też powinien :)
Pozdrawiam!

Perlinka

Cześć! Dzięki za informacje. Postaram się jak naszybciej kupić DVD.
Pozdrowionka!!!!! :) :) :) :) :) :) :)

Perlinka

to była również książka mojego dzieciństwa ;) dzięki wielkie za przypomnienie!! no i za wiadomość o filmie.. gdyby nie Ty nie miałabym pewnie okazji dowiedzieć się o jego istnieniu. A tak tup tup szybciutko do wypożyczalni/sklepu pobiegnę i przeniosę się na moment do dzieciństwa chwil:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones